ukr
Всі розділи
Нововолинськ
Профіль компанії

Імперія Жирів, ТОВ

Представник компанії
Мариненко Оксана Михайловнагенеральный директор
Адреса компанії
юридичний
Украина, 45400, Волынська обл., город Нововолынск, ул. Нововолынск, дом 60
фактичний
Украина, 45400, Волынська обл., город Нововолынск, ул. Нововолынск, дом 60
Реєстрація: 30 жовтня 2020
Індекс активності: F52
Скарга
Додати в блокнот

Діяльність компанії

ТОВ «Імперія жирів» - український виробник продуктів харчування, який спеціалізується на виробництві високоякісних маргаринів та імпортер тропічних жирів і олій.

Більше, ніж за 10 років існування, компанії «Імперія жирів» вдалося отримати вітчизняне визнання як виробника високоякісних, корисних і безпечних продуктів харчування і завоювати репутацію відповідального і надійного партнера.

Підприємство засноване в 2007 році. Тут виробляється широкий асортимент якісної та ексклюзивної за своєю рецептурою продукції. Зараз в компанії працює більше 120 висококваліфікованих фахівців у галузі виробництва, логістики, продажів і фінансів. Тут приймаються важливі маркетингові рішення і координується виконання планів розвитку на українському та зарубіжному ринку.

В 2017 році компанією було проведено редизайн та ребрендинг: TM Maselko стало TM Mako. Відтак в арсеналі підприємства є 2 основні торгові марки: «Mako» і «Лорен».

Під цими торговими марками компанія виготовляє:

■ 3 види споживчих маргаринів

■ 4 види кулінарних маргаринів

■ 12 видів професійних маргаринів для промисловості

З моменту свого заснування основним принципом компанії був постійний розвиток та найвища якість продукції. Результатом інноваційного розвитку, вдосконалення виробничих процесів, розробки нових видів продукції, а також використання передових технологій та високоякісної сировини є продукція високої якості за доступними цінами.

Виробництво
Наше виробництво - це системний підхід контролю якості продукції, що виготовляється на всіх етапах виробництва, який дозволяє надати споживачеві виключно корисну та смачну продукцію.

Наші конкурентні переваги:
Якість - ми пропонуємо нашим споживачам тільки високоякісні, оригінальні за своєю рецептурою та смачні продукти.
Натуральність - при виробництві ми використовуємо тільки натуральну сировину, що повністю відповідає тенденціям споживчого попиту на здоровий спосіб життя і здорове натуральне харчування.
Цінова політика - ми беремо до уваги темпи зростання споживчого кошика, тому наша продукція з кращою ціновою пропозицією для споживачів з середнім і нижче середнього доходом, що піклуються про здоров'я сім'ї та сімейний бюджет.
Власні ексклюзивні рецептури, примножені на сучасні і вдосконалені до вимог бізнесу і конкурентного середовища технології - ось складові, які дозволяють ТОВ «Імперія жирів» займати міцні позиції на ринку продовольчих товарів.

Якість та безпека
Система менеджменту якості ТОВ «Імперія жирів» включає вимоги з безпеки харчових продуктів та їх харчового регулювання. Вона також визначає політику з якості, яку щодня кожен співробітник перетворює на високі стандарти якості на своєму робочому місці. Основними принципами політики є завоювання довіри і лояльності споживача, гарантія безпеки та відповідності вимогам і залучення всіх до забезпечення якості.

Запорукою ефективного функціонування системи є ретельний аналіз ризиків на всіх етапах та застосування заходів управління потенційними ризиками з метою запобігання, уникнення або зменшення небезпек), що в свою чергу допомагає мінімізувати невідповідності за якістю, кризи та відгуки продукції.

Компанія утворена в 1999 році, чисельність 135 осіб

Оголошення компанії

Переглянути всі
Всього оголошень: 31
Жир кондитерский
Ціна
44 грн/шт
Імперія Жирів, ТОВ, UA
Жир кондитерский – специализированный жир, который производится на основе рафинированных дезодорированных растительных масел. Его использование...
Маргарин столовый LOREN Cream & cake 82%
Ціна
1 $/кг
Імперія Жирів, ТОВ, UA
Специализированный профессиональный маргарин, разработанный с учетом требований по изготовлению отделочных полуфабрикатов. При разработке...
Масло рослинне 72,3%
Ціна
1.50 грн/шт
Імперія Жирів, ТОВ, UA
Масло Рослинне 72,3% - Без лактози, - Без глютену, - Без цукру, - Без сої, - Без молочних інгредієнтів, - Без штучних ароматизаторів і барвників -...
Жир кулинарный «Фритюрный»
Ціна
44 грн/кг
Імперія Жирів, ТОВ, UA
Универсальный продукт, который производится на основе рафинированных дезодорированных растительных масел и жиров и имеет улучшенный жирнокислотный...
Масло растительное 72,3%
Ціна
1 грн/шт
Імперія Жирів, ТОВ, UA
Масло Рослинне 72,3% - Без лактози, - Без глютену, - Без цукру, - Без сої, - Без молочних інгредієнтів, - Без штучних ароматизаторів і барвників -...
Заменитель молочного жира
Ціна
45 грн/шт
Імперія Жирів, ТОВ, UA
Линейка заменителей молочного жира LOREN производится из импортного сырья самого высокого качества и отличается прекрасными характеристиками....
Всі оголошення компанії: 31
Написати повідомлення
Вибрати розділ
×
Вхід в особистий кабінет
Українська версія сайту
Ви завжди зможете переключити мову сайту, скориставшись перемикачем, або оберіть її зараз.
Русский Українська English